SALA na Wigilie Firmowe 500 m2dla 100 osób (okrągłe stoły), dla 200 osób (teatralnie) i 300 osób (koktajl)

Catering serwowany, kolacja zasiadana od WE Catering!!!

Realizacje WE Catering
SALA z widokiem na płytę stadionu PGE Narodowy Warszawa
200m2

Centrum Konferencyjne Business Link powered by AIP, zarządzane przez WE EVENT ma 500m2. Jest to idealna przestrzeń na Wigilie Firmowe 2019. W centralnej części centrum, podczas tej uroczystości ustawiamy dla Gości okrągłe, 10-osobowe stoły. przeznaczona jest do spożycia spokojnej kolacji wigilijnej, w której uczestniczy maksymalnie 100 osób (10 okrągłych stołów z 10 krzesłami) albo 200-300 w ustawieniu koktajlowym. Grudniowe imprezy wigilijne umila widok na płytę stadionu PGE Narodowy.

DJ i świąteczna muzyka

Jeśli przed samą kolacją planujecie Państwo konferencję, wówczas zapraszamy Gości do klimatycznej , w której w ustawieniu teatralnym wygodnie usiądzie 100 osób. Przestrzeń ta, jako że jest wyposażona w rzutnik, ekran oraz nagłośnienie, może być wykorzystana jako miejsce dla DJ, który będzie puszczał świąteczną, albo taneczną, muzykę. Drzwi Sali Kinowej otwierają się na Foyer, co sprawia, że wszyscy Goście są blisko siebie.

Open Bar i stół bilardowy i wigilijne menu

Open Bar proponujemy wówczas zorganizować w barze, na przestrzeni Foyer. Jeden, albo dwóch barmanów z zapewni drinki do samego rana.

Przerwę Kawową, lunch oraz serwowaną od WE Catering rozstawiamy w . Powierzchnie te aranżujemy, w zależności od preferencji, w skórzane fotele, tworzymy las z Sosen Kaukaskich, bądź przeznaczamy je na inne, dowolne cele.

Dla spragnionych innych rozrywek proponujemy grę w bilarda. Stół bilardowy, który jest na wyposażeniu Klubu Przedsiębiorcy umili czas wcześniej przybyłym Gościom.

Tym samym całe centrum konferencyjne Business Link, znajdujące się na stadionie PGE Narodowy jest do Państwa dyspozycji.

REZERWACJA SALI NA WIGILIĘ FIRMOWĄ 2019